Alparslan Erdem Fan Clup
Alparslan Erdem Fan Clup
Alparslan Erdem Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alparslan Erdem Fan Clup

En Güzel Alparslan Erdem Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor

YazarMesaj
Admin
AdminAdmin

rep ver : <div class="js-kit-rating" view="puan ver"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Empty
MesajKonu: Herkes onu Red Kit'e benzetiyor   Herkes onu Red Kit'e benzetiyor EmptySalı Ağus. 04, 2009 12:35 pm

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor 8526962
Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Spacer

</TD></TR>

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Hurriyet_hurriyetmobil_i<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td>Haberler Anında Cebinizde</TD>
<td align=right>Hürriyet Mobil</TD></TR></TABLE>
Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Hurriyet_kutu_right

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Hurriyet_haberalarmi_i<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td>Haberler Anında Bilgisayarınızda</TD>
<td align=right>Haber Alarmı</TD></TR></TABLE>

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Hurriyet_mind_i<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td>Haber Kaçırmaya Son</TD>
<td align=right>Hürriyet Mind</TD></TR></TABLE>

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor Hurriyet_bumerang_i<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td>Sitene Haber Ekle Kazan</TD>
<td align=right>Bumerang</TD></TR></TABLE>

NTV'de Yekta Kopan ve Burcu Esmersoy'un sunduğu "Yaz Gecesi Şovu" programına konuk olan Harun Tekin, arkadaşlarının kendisini çizgi roman kahramanı Red Kit'e benzettiklerini söyledi.

Tekin'in, "Küçükken çok Red Kit severdim. Sanıyorum dudaklarından da dolayı benzerlik taşıdığımızı söyleyen arkadaşlarımız da olmuştur" demesi üzerine Yekta Kopan, Tekin'e "Red Kit dudaklı mı dediler?" diye sordu. Tekin de, "Hayır canım, Red Kit dudaklı değil daha çok farklı şeyler söylediler" ifadesini kullandı. Çizgi roman üzerine sohbete devam eden Harun Tekin, Tekin, son dönemlerde roman kahramanlarına kendisini çok benzettiğini belirterek, "Benim esas sevdiğim son yıllarda İhsan Oktay Anar'ın her romanında bir tane kesin bana benzeyen ya da benzemek istediğim bir tip buluyorum" açıklamasını yaptı.
http://alparslanerdem-fan.eniyiforum.org

Herkes onu Red Kit'e benzetiyor
1 sayfadaki 1 sayfası